KONST / Litografier / Färglitografi 14655065
nr 1465 5065
Carin Adler
(f. 1929), Sverige
Signerad, numrerad 131/190, "Riddarfjärden". Färglitografi, bildmått: 27x39cm, yttermått inklusive ram: 49x58cm
Carin Adler, född 1929, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 2 maj 2022
kl 19:41:39
500 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
700 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)